Salon Autoweber - Kontakt

Nasz zespół

Autoweber Sp. z o.o.
ul. Łódzka 27
98-220 Zduńska Wola

tel.: 43 824 30 30
fax: 43 823 34 79
info@autoweber.pl

Zarząd

Bartłomiej Dziomadziora

Bartłomiej Dziomdziora

Dyrektor Zarządzający
b.dziomdziora@autoweber.pl 43 824 30 30
Jan Dziomdziora

Jan Dziomdziora

Członek Zarządu
j.dziomdziora@autoweber.pl 43 824 30 30

Dział Jakości

Agata Puk

Agata Puk

Asystentka Działu
a.puk@autoweber.pl 43 824 30 30 600 380 303
Anna Szubert

Anna Szubert

Asystentka Działu
a.szubert@autoweber.pl 43 824 29 29 600 380 303

Dział Sprzedaży Samochodów

Samochody Osobowe


Emilia Piekoś

Emilia Piekoś

Sprzedawca Samochodów
e.piekos@autoweber.pl 43 824 30 30 602 593 030
Tomasz Niciejewski

Tomasz Niciejewski

Sprzedawca Samochodów
t.niciejewski@autoweber.pl 43 824 30 30 601 051 171

Samochody Użytkowe


Tomasz Grala

Tomasz Grala

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
t.grala@autoweber.pl 43 824 30 30 601 159 700

Ubezpieczenia

Małgorzata Krawczyk

Małgorzata Krawczyk

Specjalista ds. Ubezpieczeń
m.krawczyk@autoweber.pl 43 824 30 30 609 697 991

Dział Serwisu

Henryk Jankowski

Henryk Jankowski

Kierownik Działu
h.jankowski@autoweber.pl 43 824 29 29 603 932 510
Malwina Skotowska

Malwina Skotowska

Asystentka Działu
m.skotowska@autoweber.pl 43 824 29 29 607 371 727
Łukasz Szymczak

Łukasz Szymczak

Doradca Serwisowy
l.szymczak@autoweber.pl 43 824 29 29 609 990 340
Mariusz Pisarkiewicz

Mariusz Pisarkiewicz

Doradca Serwisowy
m.pisarkiewicz@autoweber.pl 43 824 29 29 603 932 530

Dział Części Zamiennych i Akcesoriów

Bogdan Cepa

Bogdan Cepa

Kierownik Działu
b.cepa@autoweber.pl 43 824 40 42 691 401 030
Maciej Kamieniak

Maciej Kamieniak

Sprzedawca, Specjalista ds. Klientów NORA
m.kamieniak@autoweber.pl 43 824 40 42 603 932 500
Michał Muszyński

Michał Muszyński

Sprzedawca
czesci@autoweber.pl 43 824 40 42 609 991 995
Jakub Pawłowski

Jakub Pawłowski

Kierowca
  43 824 40 42 609 780 783

Dział Finansowo-Księgowy

Bożena Pustelnik

Bożena Pustelnik

Główny Księgowy
b.pustelnik@autoweber.pl 43 824 30 30 607 056 255
Aneta Grzybkowska

Aneta Grzybkowska

Kierownik Działu
a.grzybkowska@autoweber.pl 43 824 30 30 609 990 250
Ewa Fiszer

Ewa Fiszer

Specjalista ds. Kadr
e.fiszer@autoweber.pl 43 824 30 30
Bożena Mirowska

Bożena Mirowska

Kasjer
b.mirowska@autoweber.pl 43 824 30 30
Magdalena Ciapcińska

Magdalena Ciapcińska

Stażystka
m.ciapcinska@autoweber.pl 43 824 30 30

Centrum Blacharsko-Lakiernicze

Michał Krzyżański

Michał Krzyżański

Kierownik Działu
m.krzyzanski@autoweber.pl 43 824 40 12 601 159 702
Dagmara Domańska

Dagmara Domańska

Doradca Serwisowy
d.domanska@autoweber.pl 43 824 40 12 600 390 303
Jakub Mikołajczyk

Jakub Mikołajczyk

Doradca Serwisowy
j.mikolajczyk@autoweber.pl 43 824 40 12 600 390 303

Pomoc Drogowa

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.