Perfekcyjnie wyposażony - nowy Amarok Canyon.

Szczyty, z których rozciągają się piękne widoki, dzikie plaże, skryte w leśnych zaroślach drogi - Amarok Canyon zabierze Cię w trasę małych i wielkich przygód. Dzięki mocnym i wydajnym silnikom 2.0 l TDI o mocy 140 KM1 lub 180 KM2, ten pickup Volkswagena podejmie każde wyzwanie. Sprzyjają temu 17-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich Roca z terenowymi oponami3 oraz stały lub załączany napęd na wszystkie koła 4MOTION, które nie pozostawiają wątpliwości, co do temperamentu Amaroka Canyon.Poza lakierem metalicznym w kolorze pomarańczowym Copper, możesz też wybrać metaliczne lakiery: grafitowy Natural, beżowy Sand, niebieski Starlight, srebrny Reflex oraz czarny perłowy Deep i biały Candy.

  *Przedstawione tutaj pojazdy mogą różnić się detalami od aktualnego programu sprzedaży. Przedstawione są także elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą.

  1 Amarok Canyon, silnik 2,0 l TDI o mocy 103 kW, zużycie paliwa w l/100 km: cykl miejski od 9,6 do 9,4, cykl pozamiejski od 6,8 do 6,6, cykl mieszany od 7,8 do 7,6. Emisja CO2 w g/km: cykl mieszany od 205 do 199.

  2 Amarok Canyon, silnik 2,0 l BiTDI o mocy 132 kW, zużycie paliwa w l/100 km: cykl miejski od 9,2 do 9,0, cykl pozamiejski od 7,3 do 7,1, cykl mieszany od 8,0 do 7,8. Emisja CO2 w g/km: cykl mieszany od 211 do 206.

  3 Możliwa jest zmiana właściwości jezdnych (zmienione położenie środka ciężkości, zwiększone opory toczenia oraz zużycia paliwa.

  4 Tapicerka "Nappa/Vienna" jest tapicerką skórzaną z elementami ze skóry syntetycznej."

  *) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.