Bankowóz Caddy

Bezpiecznie

Caddy bankowóz (typu C) oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa - dotyczy to zarówno kierowcy, konwojentów, jak i przewożonych towarów. Umożliwiają to liczne rozwiązania, m.in.: ochronne, wzmocnione szyby odwzorowujące kształt i wymiary szyb oryginalnych (bez możliwości otwierania i o zwiększonej odporności na przestrzał - klasa BR1), system lokalizacji satelitarnej i system sygnalizacji napadu (monitorowany z zewnątrz, który pokazuje pracę i miejsce działania bankowozu), bezpieczne pojemniki specjalistyczne co najmniej klasy "D" w stojakach przytwierdzonych trwale do elementów konstrukcyjnych nadwozia, umożliwiających mocowanie i wyjmowanie pojemników przez osoby uprawnione.

Już standardowa wersja wyposażenia obejmuje liczne udogodnienia, zwiększające bezpieczeństwo. Należą do nich: system ESP, ABS, ASR, MSR, immobiliser, poduszka powietrzna dla kierowcy.

Dynamicznie

Volkswagen Caddy oferowany jest z oszczędnymi i dynamicznymi silnikami diesla: 1.6 TDIR (75 KM i 102 KM) oraz 2,0 TDIR (140 KM).

Przedział osobowy

W klimatyzowanym przedziale pasażerskim Volkswagena Caddy z zabudową do przewozu wartości znajdują się miejsca dla kierowcy i konwojenta. W drugim rzędzie umieszczono
1 lub 2 dodatkowe fotele z biodrowymi, bezwładnościowymi pasami bezpieczeństwa. Przedział dla pasażerów posiada także izolację dźwiękową i termiczną, a jego ściany boczne i sufit wyłożone są miękką tapicerką. Kabina jest dodatkowo oświetlona, a wszystkie drzwi pojazdu podłączono do systemu automatycznego blokowania zamków. Zamknięcie poszczególnych drzwi kabiny sygnalizowane jest na specjalnym panelu z diodami.

Przedział ładunkowy

Przedział ładunkowy oddzielony jest od przedziału osobowego stalową przegrodą.
Nad tylnymi drzwiami przedziału towarowego znajduje się lampa, którą włącza się w kabinie kierowcy. Tylne drzwi sterowane są przyciskiem znajdującym się na panelu kierowcy.
W przedziale towarowym znajduje się także miejsce na zamontowanie max. 4 pojemników specjalistycznych co najmniej klasy "D" w stojakach (maksymalnie do przewozu 8 jednostek obliczeniowych).

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.