Aktualności:
Promocje serwisowe

Kontakt:
Dział Serwisu

Pomoc drogowa Volkswagen

Jesteś w podróży swoim Volkswagenem i nagle przytrafia się Tobie awaria* lub wypadek? Nie martw się, pomożemy. Po prostu zadzwoń po prostu na bezpłatną infolinię Pomocy drogowej Volkswagen: 800 61 89 89, (800 61VWVW) i poproś o pomoc. Obojętnie gdzie będziesz, szybko zatroszczymy się o Twój samochód i naprawimy go, jeżeli to będzie możliwe nawet od razu na miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez siedem dni w tygodniu.

Co możemy dla Ciebie zrobić:
Nasze usługi są tak zróżnicowane, jak nieprzewidziane wypadki, które zawsze i każdemu mogą się zdarzyć. Obojętnie, jaki masz problem z samochodem - zrobimy, co konieczne - przyślemy pomoc drogową, a w razie potrzeby udostępnimy także samochód zastępczy.

* brak możliwości kontynuowania jazdy z powodu usterki technicznej.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.