Wygląd zewnętrzny

Jedyny w swoim rodzaju

Golf siódmej generacji to samochód ponadczasowy. Auto pozostaje wierne stylistyce modelu, która była kształtowana od lat. Pojazd wyróżnia się długą, lecz pełną harmonii linią dachu, agresywnym przodem, a także typowym dla tego modelu kształtem słupków C. Duży rozstaw osi i krótkie zwisy sprawiły, że sylwetka Golfa jest elegancka i sportowa.

Wnętrze

Nowy poziom wygody

Wnętrze Golfa zostało wykończone z najwyższą starannością. Konsola środkowa została lekko pochylona w stronę kierowcy, co zwiększa jej funkcjonalność i nadaje autu sportowego wyrazu. Wysokiej jakości materiały, a także dyskretnie podświetlane przełączniki wprowadzają pasażerów w atmosferę luksusu i relaksu. Golf zachwyci swoją funkcjonalnością w mieście oraz rozpieści wygodą podczas dłuższych tras. Tutaj poczujesz się jak w domu.

Pakiet "Oświetlenie Ambient"

Atmosfera

Opcjonalny pakiet "Oświetlenie Ambient" podkreśla wyrafinowany charakter wnętrza Golfa. Oświetlenie przestrzeni wokół nóg oraz oświetlenie w listwach wykończeniowych na drzwiach, pomaga kierowcy oraz pasażerom w orientacji wewnątrz pojazdu, tworząc przy tym wyjątkową atmosferę podróżowania. Intensywność światła może być regulowana za pomocą wyświetlacza centralnego.

Panoramiczny dach

Lepszy widok

Praktycznym rozwiązaniem jest szklany, uchylny i przesuwny dach, który pozwala wypełnić wnętrze Golfa naturalnym światłem i świeżym powietrzem. Jednocześnie jego przyciemniana szyba oraz praktyczna żaluzja (zamykana również przy otwartym dachu) chronią przed zbyt silnym nasłonecznieniem.

Reflektory bi-ksenonowe

Oświetlenie

Reflektory bi-ksenonowe wyposażone w światła do jazdy dziennej LED (opcja) wyróżniają samochód nadając mu indywidualnego charakteru oraz zwiększają bezpieczeństwo wszystkich pasażerów. Dzięki nim kierowca szybciej dostrzeże każdą przeszkodę, zwłaszcza podczas jazdy nocą. Światła wyposażone zostały w praktyczne spryskiwacze, które pomogą zachować je w czystości, gwarantując tym samym lepszą widoczność.

Jedyny w swoim rodzaju.

Golf to samochód doskonały. Jego design kształtowany jest od pokoleń.

Wygląd zewnętrzny

Golf siódmej generacji to samochód ponadczasowy. Auto pozostaje wierne stylistyce modelu, która była kształtowana od lat.

Szczegóły

Wnętrze

Wnętrze Golfa zostało wykończone z najwyższą starannością.

Szczegóły

Pakiet "Oświetlenie Ambient"

Opcjonalny pakiet "Oświetlenie Ambient" podkreśla wyrafinowany charakter wnętrza Golfa.

Szczegóły

Panoramiczny dach

Praktycznym rozwiązaniem jest szklany, uchylny i przesuwny dach, który pozwala wypełnić wnętrze Golfa naturalnym światłem i świeżym powietrzem.

Szczegóły

Reflektory bi-ksenonowe

Reflektory bi-ksenonowe wyposażone w światła do jazdy dziennej LED (opcja) wyróżniają samochód nadając mu indywidualnego charakteru.

Szczegóły

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.