Aktualności:
Promocje serwisowe

Kontakt:
Dział Serwisu

Naprawa szyb.

Prosimy przyjrzeć się dokładnie szybom: nawet małe ślady od uderzeń kamieni na przedniej szybie mogą zamienić się w większe pęknięcia. Jeżeli to nastąpi w czasie jazdy, będzie stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa Twojego i pasażerów. Przednia szyba należy do elementów nośnych Volkswagena i jest nawet w 30% odpowiedzialna za sztywność nadwozia. A poduszka powietrzna pasażera nie zadziała prawidłowo, jeżeli podczas rozwijania zahaczy o przednią szybę. Wilgoć i zanieczyszczenia mogą utrudnić lub nawet uniemożliwić naprawę szkła. Dlatego w przypadku uszkodzenia szyby należy jak najszybciej udać się do specjalisty - do Twojego partnera Volkswagena!

Szybciej do celu: z naszą usługą naprawy szyby
Po uderzeniu kamieniem nie zawsze musi być wymieniana od razu cała szyba. Dlatego najpierw sprawdzamy, czy możliwa jest jej naprawa, bo dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze: samochód będzie gotowy do jazdy już po godzinie. Koszty naprawy pokrywa ubezpieczyciel w ramach ubezpieczenia autocasco bez konieczności ponoszenia wkładu własnego. Jeżeli Twój ubezpieczyciel nie pokrywa tych kosztów, prosimy sprawdzić nasze atrakcyjne oferty ubezpieczenia.

Nasza naprawa szyby - Twoja korzyść

  • Demontaż szyby nie jest konieczny.
  • Niewielki nakład czasu na naprawę.
  • Ubezpieczyciele rezygnują z wkładu własnego.
  • Możliwa jest naprawa także przyciemnianych szyb.

Warunki wykonania naprawy

  • Średnica uszkodzenia nie może być większa, niż 5 mm
  • Pęknięcia rozchodzące się od uszkodzenia nie mogą być dłuższe, niż 50 mm i nie mogą przebiegać w kierunku krawędzi szyby
  • Folia między szybami i/lub szyba wewnętrzna nie mogą być uszkodzone.
  • Zanieczyszczenia i wilgoć nie mogą wniknąć zbyt głęboko.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.