Aktualności:
Promocje serwisowe

Kontakt:
Dział Serwisu

Oryginalne części Volkswagen®

Oryginalne części Volkswagen® - tkwi w nich cała kompetencja marki Volkswagen. Zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, optymalną funkcjonalność i dokładność pasowania, a także długowieczność i utrzymanie wartości samochodu.

Oryginalne części Volkswagen® powstają wraz z pracami rozwojowymi nad samochodem i dlatego są optymalnie dopasowane do każdego modelu. Jakość i funkcjonalność każdej z nich spełnia najwyższe standardy. Poza tym oryginalne części Volkswagen® mają jedną ważną zaletę: każde udoskonalenie wprowadzane do naszych samochodów seryjnych natychmiast jest przenoszone także na oryginalne części zamienne.

Zachowanie wartości
Oryginalne części Volkswagen® gwarantują stuprocentową dokładność dopasowania i najwyższą jakość. Na przykład w Tiguanie  jest ponad 10 000 części i dzięki ich perfekcyjnej współpracy model ten osiąga najlepsze wyniki we wszystkich testach. Jeżeli jednak kiedyś będziesz musiał zastąpić którąś z części, obojętnie jakim modelem jeździsz, zawsze wybieraj część oryginalną. Więcej informacji o Oryginalnych częściach Volkswagen otrzymasz u swojego partnera Volkswagena.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.