Aktualności:
Promocje serwisowe

Kontakt:
Dział Serwisu

Serwis nadwozia i lakieru

Uszkodzona blacha? Nie eksperymentuj, lecz zaufaj bezpieczeństwu części oryginalnych. Znamy Twój samochód dokładnie z każdej strony. Dlatego przyjedź do nas także po to, by naprawić nadwozie i lakier.

Bezpieczeństwo i zachowanie wartości
Uszkodzenia nadwozia i lakieru są usuwane u nas zgodnie z surowymi wytycznymi Volkswagena. Mamy specjalne narzędzia, pasujące dokładnie do Twojego modelu Volkswagena. Stosujemy oryginalne części Volkswagen® i oryginalne lakiery. Zachowujesz wszystkie gwarancje, a Twój samochód będzie wyglądać jak nowy.

Pielęgnacja lakieru
Nasza profesjonalna pielęgnacja lakieru dłużej utrzymuje atrakcyjny wygląd Twojego samochodu i optymalnie chroni lakier. Regularne głębokie polerowanie i fachowa konserwacja pozwolą zachować pierwotny połysk przez wiele lat.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.