Aktualności:
Promocje serwisowe

Kontakt:
Dział Serwisu

Usługa "odbiór i przywiezienie"

Z pracy czy z domu - odbierzemy Twój samochód, a po serwisie go przywieziemy. Wystarczy, że przy uzgadnianiu terminu naprawy zapytasz o aktualną ofertę związaną z usługą "odbiór i przywiezienie".

Atrakcyjne połączenie
Usługa "odbiór i przywiezienie" plus samochód zastępczy za niewielkie pieniądze: Twój Volkswagen stoi w warsztacie a Ty na życzenie możesz poruszać się samochodem zastępczym. Samochód zastępczy podstawimy Tobie odbierając Twojego Volkswagena. A gdy przywieziemy go po serwisie, odbierzemy auto zastępcze. Nie musisz o nic się martwić!

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.