Aktualności:
Promocje serwisowe

Kontakt:
Dział Serwisu

Usługa przechowywania kół

Dwa razy w roku trzeba zmieniać opony - nasza usługa przechowywania kół znacznie to ułatwi! Będziemy przechowywać Twoje koła w odpowiednich warunkach, w suchym i ciemnym miejscu. Na życzenie sprawdzimy bieżnik i wyważymy koła. Możesz być pewien, że koła będą dobrze przygotowane do nowego sezonu. I będziesz miał więcej miejsca w swoim garażu lub piwnicy.

Wygodnie i niedrogo
Przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń do montażu szybko nałożymy opony na koła. Naturalnie wyważymy je także, abyś mógł cieszyć się najwyższym komfortem jazdy.
Twój partner Volkswagena zaoferuje Tobie konkurencyjną cenę na te usługi, na życzenie także na usługę czyszczenia kół.

Twój specjalista od opon i kół
Twój partner Volkswagena chętnie doradzi Tobie w kwestii wyboru właściwych opon. Przygotuje atrakcyjne oferty na wysokiej klasy markowe opony i prawidłowo nałoży je na koła. Znajdziesz u nas także szeroki wybór obręczy i kompletnych kół z oferty Oryginalnych akcesoriów Volkswagen w wybranej przez siebie stylistyce.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.