Aktualności:
Promocje serwisowe

Kontakt:
Dział Serwisu

Volkswagen Life Time

Volkswagen Life Time* to produkt ubezpieczeniowy, przeznaczony dla zakupionych samochodów marki Volkswagen, lecz nie starszych niż 18 miesięcy. W jej zakres wchodzi zwrot kosztów napraw elementów lub podzespołów pojazdu, które uległy awarii podczas eksploatacji auta.

W ramach Volkswagen Life Time można wybrać 3 okresy ubezpieczenia (12, 24 lub 36 miesięcy od dnia wygaśnięcia gwarancji fabrycznej) oraz 4 pakiety podzespołów objętych gwarancją (Podstawowy, Rozszerzony, Komfortowy, Pełny). Ochrona działa niezależnie od przebiegu samochodu i obejmuje awarie powstałe na terenie Polski, a także Europy
(z wyjątkiem: Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Kazachstanu, Mołdawii i Rosji).

* Jest to oferta "Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy".

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.