Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Początki naszej stacji serwisowej sięgają 1993 roku, kiedy to po otrzymaniu licencji dealerskiej, stacja nasza została wyposażona w profesjonalne urządzenia naprawcze i diagnostyczne zgodne z wymogami producenta VW. Nasi mechanicy przechodzą regularne szkolenia z zakresu obsługi diagnostycznej i technicznej pojazdów, co udokumentowane jest wieloma dyplomami i certyfikatami.

Oprócz fachowej i profesjonalnej kadry mechaników do dyspozycji naszych klientów stawiamy w pełni wyposażoną lakiernię i blacharnię.
W naszym serwisie wdrożyliśmy certyfikat jakości ISO9002.

Zapraszamy,
Henryk Jankowski - Kierownik Serwisu
Michał Krzyżański - Doradca Serwisowy

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.