Nagrody.

2013, międzynarodowe jury przyznało prestiżowy tytuł "World Car of the Year 2013" nowej wersji Golfa, doceniając tym samym pracę szeregu fachowców Volkswagena.
2013, Profesjonalny Test Flotowy. Laureatem II nagrody w segmencie A został Volkswagen up! Był to ważny dowód uznania dla naszego kompaktowego auta.
2013, Profesjonalny Test Flotowy. Laureatem II nagrody w segmencie C został Volkswagen Golf. To kolejny istotny dowód uznania dla naszego sztandarowego modelu.
2013, Fleet Awards Polska. W ramach plebiscytu, zwycięzcą w kategorii Samochód Dla Pracownika w segmencie C został Volkswagen Golf 7. Było to kolejne ważne wyróżnienie dla tego wyjątkowego modelu.
2012, międzynarodowe jury przyznało tytuł "Car of The Year 2012" Volkswagenowi up!. Otrzymanie tego tytułu po raz kolejny pokazuje, że nasi styliści, inżynierowie i specjaliści od produktu stworzyli samochód przemyślany w każdym detalu.
2012, Fleet Awards Polska. W konkursie zaszczytny tytuł Samochodu Flotowego Roku zdobył w segmencie A kompaktowy up! Było to dla tego modelu ważne wyróżnienie w środowisku przedsiębiorców.
2012, Fleet Awards Polska. W ramach plebiscytu, zaszczytny tytuł Samochodu Flotowego Roku w segmencie I został przyznany Volkswagenowi Touaregowi. Był to dla nas kolejny dowód zaufania przedsiębiorców.
2012, Profesjonalny Test Flotowy. Laureatem nagrody w kategorii Auto Flotowe 2012 w segmencie C został Volkswagen Golf. Był to ważny dowód uznania dla jakości tego modelu.
2012, Plebiscyt Fleet Derby. Tytuł Najlepszego Samochodu Flotowego w kategorii MAŁY MPV uzyskał Volkswagen Touran. To ważna nagroda w dorobku marki.
2010, tytuł "Car of The Year 2010" został przyznany nowemu Volkswagenowi Polo. Model został doceniony za nowoczesną technologią, najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.